Zoptymalizuj procesy w Twoim dziale IT. Zwiększ ich efektywność

 

Zaprojektujemy dla Ciebie strategię optymalizacji procesów w dziale IT.

 

Wprowadzimy usprawnienia, które przyniosą Ci największe korzyści.

 

Zoptymalizuj procesy z Optimatis

 

W jaki sposób zoptymalizujemy procesy Twojego działu IT?

Przeanalizujemy obecne procesy IT w Twojej firmie i zaprojektujemy strategię zwiększenia ich efektywności. Dostarczymy Ci wiedzę i doświadczenie w zakresie usprawnień, które mogą przynieść największe korzyści dla Twojej organizacji. Pomożemy Ci zidentyfikować kluczowe problemy i wdrożyć rozwiązania procesowe wpływające na ich eliminację

businessman-making-presentation-with-his-colleagues-and-business-strategy-digital-layer-effect-at-the-office-as-concept_1423-123
S6L2DPGXUW

Dlaczego warto skorzystać z naszego wsparcia?

Posiadamy blisko 20 lat doświadczenia doradczego w obszarze zarządzania. Przez ten czas wspieraliśmy i nadal wspieramy w zarządzaniu obszarem IT, organizacje o różnej wielkości i stopniu dojrzałości. Stworzyliśmy model Smart Office – jest to kompleksowe wsparcie procesowe i rozwiązania systemowe, które umożliwiają podniesienie efektywności funkcjonowania organizacji. Przeprowadziliśmy kilkadziesiąt projektów mających na celu optymalizację procesów oraz zwiększenie efektywności działań IT. Wdrożyliśmy też kilkadziesiąt rozwiązań ITSM. Mamy doświadczenie w organizacji wielu obszarów operacji, także z wykorzystaniem modelu DevOps oraz Agile.

Dobra organizacja procesów IT, przynosi korzyści w całej organizacji.

Uzyskaj szybkie rezultaty zwiększając efektywność procesów Twojego działu IT. Pierwsze efekty już w 3 miesiące

Poznaj, w jaki sposób możemy Ci pomóc zoptymalizować procesy działu IT

Darmowa konsultacja

Wstępne spotkanie, na którym zapoznamy się z Twoją organizacją i obecnym poziomem rozwoju procesów. Zbierzemy podstawowe informacje, ustalimy zakres działań i jego wpływ na poprawę dojrzałości Twoich procesów

Analiza procesów

Przeprowadzimy analizę obecnych procesów zapoznając się z ich dokumentacją, prowadząc wywiady z pracownikami, przeglądając narzędzia IT oraz obserwując działanie procesów „na żywo”

Raport i plan

Na podstawie przeprowadzonej analizy przygotujemy raport i wypracujemy roadmapę planowanych działań. Zorganizujemy warsztat, na którym uzgodnimy szczegóły dalszych prac.

Wdrożenie zmian

Pomożemy Ci wdrożyć zmiany lub przejmiemy nadzór i wsparcie merytoryczne, jeżeli będziesz chciał je wdrożyć sam.

Weryfikacja

Po zakończonym procesie optymalizacji zapewniamy weryfikację skuteczności podjętych działań.

Szybkość wdrożenia, precyzyjna diagnoza i namacalne efekty. Optymalizujemy procesy w małych i dużych działach IT

Szybka pomoc tu i teraz

Dostarczamy gotowe rozwiązania, które sprawdziły się w innych firmach. Skracamy czas na wdrożenie oraz minimalizujemy wpływ na Twoją organizację. Widzisz efekty już po 3 miesiącach od rozpoczęcia prac.

Precyzyjna diagnoza organizacji IT

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na podstawie 2-3 warsztatów zdiagnozować podstawowe obszary usprawnień. Wypracowaliśmy model sprawnego pozyskania wiedzy o całym dziale: procesach, kulturze, organizacji pracy.

Nowe pomysły na organizację obszaru IT

Ty najlepiej znasz prowadzony przez Ciebie dział IT. Jednak spojrzenie z zewnątrz, szczególnie przez osoby, które mają doświadczenie z wielu organizacji, pozwoli podsunąć pomysły na nowy sposób działania obszaru IT.

Doświadczenie zdobyte w ponad 60 wdrożeniach

Nasze rozwiązania zadziałały w ponad 60 działach IT z wielu branż. Pomysły z różnorodnych firm pozwalają nam na uzyskanie jeszcze lepszych efektów oraz unikanie wielu częstych błędów

 Rozwiązania dla małych i dużych działów IT

Realizujemy projekty w działach IT, które chcą zwiększyć efektywność dostosowując je do wymagań mniejszych i większych organizacji.

Uzyskaj Darmową Konsultację w zakresie optymalizacji i zwiększenia efektywności procesów IT

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia w zakresie optymalizacji procesów IT. Poznaj miejsca z największym potencjałem usprawnień. Skorzystaj z DARMOWEJ konsultacji, dzięki której będziesz mógł podjąć lepsze decyzje.

praktyczna wiedza130px

Praktyczna wiedza

Otrzymaj wiedzę dotyczącą krytycznych czynników sukcesu związanych z wyborem miejsc i działań związanych z optymalizacja procesów

zarządzaj zmianą2

Zarządzaj zmianą

Dowiedz się jak przeprowadzić zmianę, aby poprawić efektywność pracy działu IT zachowując zaangażowanie pracowników

potencjalne koszty

Potencjalne koszty

Poznaj zakres kosztów jakich możesz się spodziewać prowadząc projekt usprawnień procesów

quick win

Quick Win

Dowiedz się od czego zacząć, aby uzyskać pozytywne efekty i wzmocnić sukces wprowadzanych zmian procesowych