Wdrożenie efektywnego rozwiązania IT Service Management

 

Zapewnimy Ci kompleksowe wsparcie w zaplanowaniu i wdrożeniu systemu ITSM.

 

Znajdziemy najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

 

Wdróż system IT Service Management z Optimatis.

 

W jaki sposób pomożemy Ci we wdrożeniu systemu ITSM?

Na początku pomożemy Ci zidentyfikować Twoje potrzeby i potencjalne korzyści. Zapewnimy Ci kompleksowe wsparcie w zakresie analizy i usprawnień procesów IT związanych z uruchomieniem i wyborem najlepszego rozwiązania, dopasowanego do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci nie tylko w procesie wyboru i planowania, ale także w samym wdrożeniu.

businessman-making-presentation-with-his-colleagues-and-business-strategy-digital-layer-effect-at-the-office-as-concept_1423-123
S6L2DPGXUW

Dlaczego warto skorzystać z naszego wsparcia?

Posiadamy blisko 20 lat doświadczenia doradczego w obszarach zarządzania. Przez ten czas wspieraliśmy i nadal wspieramy w zarządzaniu obszarem IT, organizacje o różnej wielkości i stopniu dojrzałości. Stworzyliśmy model Smart Office – stanowiący kompleksowe wsparcie procesowe i dostarczający rozwiązania systemowe, które umożliwiają podniesienie efektywności funkcjonowania organizacji. Przeprowadziliśmy kilkadziesiąt projektów mających na celu zwiększenie efektywności działań IT. Wdrożyliśmy kilkadziesiąt rozwiązań ITSM. Mamy doświadczenie w zakresie rozwiązań JIRA, Confluence i Service Desk+. Wiemy, jak dostosować wdrożenie pod konkretne problemy i miejsca dające najlepsze wyniki z ich zastosowania.

Twój system ITSM jest drogi w utrzymaniu? Nie masz możliwości wprowadzania w nim zmian bez ponoszenia wysokich kosztów?

Czas na zmianę.

Popraw procesy i zwiększ swoją efektywność, dzięki wdrożeniu nowego systemu ITSM w Twoim dziale IT.

Poznaj, w jaki sposób możemy Ci pomóc we wdrożeniu nowego systemu ITSM

Darmowa konsultacja

Wstępne spotkanie, na którym porozmawiamy na temat aktualnego rozwiązania ITSM i jego efektywności działania. Określimy kluczowe kwestie i porozmawiamy o tym jak może się zmienić Twoja sytuacja po wdrożeniu nowego rozwiązania.

Zebranie informacji

Przeprowadzimy analizę i zbierzemy informacje o narzędziach, procesach i funkcjonalności, których oczekujesz. Dokładnie poznamy Twoje wymagania oraz cele jakie chcesz osiągnąć.

Przedstawienie propozycji

Przedstawimy Ci możliwe scenariusze działań i warianty wdrożenia systemu ITSM. Tak, abyś mógł podjąć dla siebie najlepszą decyzję.

Pomoc w wyborze

Jeśli będzie taka potrzeba, pomożemy Ci rozważyć wszystkie za i przeciw i wybrać najlepsze rozwiązanie ITSM dla Ciebie.

Wdrożenie

W zależności od Twoich potrzeb. Zajmiemy się wdrożeniem wybranego systemu ITSM lub nadzorem nad uruchomieniem wybranego rozwiązania.

Rozwiązanie ITSM dopasowane do Twojego działu IT.

Robiliśmy to wiele razy, skorzystaj z naszego doświadczenia

Pełne wdrożenie lub pomoc w uruchomieniu

Posiadamy duże doświadczenie nie tylko w procesie wdrażania systemów ITSM, ale także jeśli chodzi o nadzorowanie jego wdrożenia przez inne firmy. Doskonale wiemy, na co trzeba zwrócić uwagę, dzięki czemu unikniesz potencjalnych problemów i błędów.

Rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb

Dostosujemy skalę wdrożenia do Twoich potrzeb i wielkości organizacji. Skorzystamy z naszego doświadczenia, aby wybrać takie rozwiązania, które przyniosą Ci najwięcej korzyści.

Precyzyjna diagnoza organizacji IT

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na podstawie 2-3 warsztatów zdiagnozować podstawowe obszary usprawnień. Wypracowaliśmy model sprawnego pozyskania wiedzy o całym dziale: procesach, kulturze, organizacji pracy.

Nowe pomysły na organizację obszaru IT

Ty najlepiej znasz prowadzony przez Ciebie dział IT. Jednak spojrzenie z zewnątrz, szczególnie przez osoby, które mają doświadczenie z wielu organizacji, pozwoli podsunąć pomysły na nowy sposób działania obszaru IT.

Doświadczenie zdobyte w ponad 60 wdrożeniach

Nasze rozwiązania zadziałały w ponad 60 działach IT z wielu branż. Pomysły z różnorodnych firm pozwalają nam na uzyskanie jeszcze lepszych efektów oraz unikanie wielu częstych błędów.

Rozwiązania dla małych i dużych działów IT

Realizujemy projekty w działach IT, które chcą zwiększyć efektywność dostosowując je do wymagań mniejszych i większych organizacji.

Uzyskaj Darmową Konsultację w zakresie wyboru
i wdrożenia systemu ITSM

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia w zakresie wdrożeń systemów ITSM. Oszczędź czas i zoptymalizuj koszty. Skorzystaj z DARMOWEJ konsultacji, dzięki której będziesz mógł podjąć lepsze decyzje.

praktyczna wiedza130px

Praktyczna wiedza

Otrzymaj wiedzę dotyczącą krytycznych czynników sukcesu wdrożenia ITSM, zdobytą w praktyce, trakcie wdrożeń dla naszych klientów

zarządzaj zmianą2

Zarządzaj zmianą

Dowiedz się jak zyskać zaangażowanie pracowników w prace projektowe. Poznaj, jak przekonać ich do zmiany.

potencjalne koszty

Potencjalne koszty

Poznaj zakres kosztów jakich możesz się spodziewać wdrażając system ITSM. Uzyskaj informacje o możliwych scenariuszach

quick win

Quick Win

Dowiedz się od czego zacząć, aby uzyskać pozytywne efekty i wzmocnić sukces wdrożenia ITSM