Misja


STYMULOWAĆ WZROST WARTOŚCI BIZNESU KLIENTA POPRZEZ USTAWICZNE USPRAWNIANIE JEGO DZIAŁAŃ

smart office

Optimatis – SMART OFFICE i efektywność IT

Optimatis to firma doradczo – wdrożeniowa, z sukcesem działającą na rynku usług IT dla biznesu. Oferujemy doradztwo strategiczne z obszaru optymalizacji I automatyzacji procesów, zarządzania infrastrukturą firmową oraz implementacji efektywnych technologii IT, wspierających funkcjonowanie kluczowych jednostek organizacyjnych w przedsiębiorstwie.  Dzięki takiemu podejściu do współpracy, jesteśmy zaufanym doradcą biznesowym dla rosnącej grupy zadowolonych klientów. Naszą przewagą jest najwyższa jakość i wymierne korzyści biznesowe przy jednoczesnej optymalizacji posiadanych rozwiązań informatycznych.

To co nas wyróżnia:

– jesteśmy najlepsi w obszarze efektywnego IT Operacyjnego,
– wiemy jak sprawić, żeby Twoja organizacja stała się SMART (stała się cyfrowa),
– wiemy czym jest model usługowy, procesy, parametry, raporty, KPI,
– jesteśmy mistrzami wyłapywania nieefektywności,
– jesteśmy mistrzami zarządzania wiedzą,
– jesteśmy dobrzy w operacjonalizacji strategii,
– mamy opanowane do perfekcji łączenia procesów, usług i ludzi z narzędziami do zarządzania zgłoszeniami oraz automatyzacja tych obszarów,
– potrafimy wdrażać i optymalizować narzędzia do zarządzania,
– identyfikujemy usługi i automatyzujemy zadania,
– ale także… posiadamy kompetencje we wdrażaniu zwinnych praktyk i szeroko pojętego IT.

Specjalizujemy się w efektywności IT i SMART OFFICE (automatyzacji wszystkich działów wsparcia)
w organizacji.

Dzięki IT oraz w innych działach wsparcia biznesu: administracji, sprzedaży, logistyce, marketingu czy HR. Rozwiązania i modele wykorzystywane z sukcesem w IT przynoszą wymierne wartości także w innych działach. Tworząc jednocześnie ramy do budowania wartości i efektywności w cyfrowym świecie. Dzisiaj, uczestniczenie w cyfrowym biznesie ma kluczowe znaczenie dla działalności przedsiębiorstw.

Tworzymy i wdrażamy innowacyjne rozwiązania w oparciu o sprawdzone metodyki dopasowując je do specyfiki działalności oraz indywidualnych potrzeb klientów.

Naszych klientów wspieramy kompleksowo

Na każdym etapie realizacji projektu. Dzięki takiemu podejściu do współpracy, dostarczamy najwyższą jakość i wymierne korzyści biznesowe przy jednoczesnej optymalizacji posiadanych rozwiązań informatycznych.

Dzięki nam Klienci:

– podnieśli efektywność swoich działań o 50%,
– o 50% wzrosła im jakość oferowanych usług,
– satysfakcja ich klientów wzrosła aż o 40%,
– a o 98% wzrosła terminowość ich działań.
– i wiele innych.

 

Gwarantujemy, że nasze rozwiązania są idealnie dopasowane do realnych potrzeb i możliwości Twojego biznesu, a stosowane przez nas rozwiązania są optymalne kosztowo i szybko wdrażane i co najważniejsze – realizują wyznaczone cele biznesowe.